Про нас | Welcome Home
about banner img

WELCOME HOME

мережа будинків, створених за стандартами комфорту

На основі багаторічного досвіду, інженерних ідей та відгуків клієнтів, ми сформували базовий набір переваг, необхідний для зручного життя. Це стандарти комфорту, які ви гарантовано отримуєте в кожному будинку Welcome Home.

about banner img

Продумані планування, в яких легко дихати та комфортно жити

У Welcome Home мінімальна площа квартири — 36м2. А одна з кімнат завжди більша за 17м2, навіть в однокімнатній квартирі. Адже для комфортного життя потрібен простір, а смарт — це про телефони. В наших плануваннях всі кути прямі, а кімнати чотирикутні, що дозволяє ефективно використовувати всю площу.

about banner img

Енергозберігаючі матеріали, що підтримують комфорт незалежно від погоди

Економія та контроль споживання є частиною сучасного життя. Тому всі будинки Welcome Home покрито 15-сантиметровим шаром утеплення, радіатори обладнано регуляторами, а квартири – лічильниками тепла. Все для того, щоб зробити комфортною навіть оплату комунальних послуг.

about banner img

Власна сервісна компанія, щоб завжди було чисто, світло та охайно

Власна сервісна компанія оперативно вирішує питання тільки вашого будинку, а не займається цілим районом. Вона є частиною Welcome Home, підтримує її цінності, стандарти та репутацію забудовника, який продовжує зводити будинки мережі.

Обрати будинок
about banner img

Відеонагляд та закрита територія для вашої безпеки і спокійного сну

Сон кращий коли почуваєшся в безпеці, тому кожен під’їзд будинку обладнано камерами відеонагляду. Також для вашого спокою вся територія, разом з дитячим майданчиком, закрита для сторонніх.

Замовити дзвінок

Я погоджуюсь з умовами політики конфіденційності

Ви підписались

Ми будем надсилати вам цікаві новини про Welcome Home

Записатись на перегляд