житловий комплекс

Привітний квартал

Перевага 1. Екологічне середовище

Комплекс розташований у найчистішому районі Києва. Поряд знаходиться зелена лісова зона та велике чисте озеро. У Вас щодня є чудова нагода для сімейного відпочинку на природі. Всього в 10 хвилинах від комплексу ліс, в 18 хвилинах - парк Партизанської слави, а поряд найчистіше озеро в Київській області! Ви можете влаштувати пікнік з друзями на природі або просто почитати книгу на тихій галявині – комфорт, який дає життя в Привітному Кварталі.

01

Перевага 2. Розкішні види з вікон

Насолоджуйтесь мальовничим видом, який відкривається з вікна Вашої квартири, адже поруч низькоповерхова забудова приватного сектору. Ліс та живописне озеро виглядає неперевершено як в день, так і вночі.

02

Перевага 3. Зручна інфраструктура

Комплекс знаходиться у Дарницькому районі у 15 хвилинах до метро Бориспільська, а до міста Бориспіль - 25 хвилин! Зручно, як не крути.Поблизу комплексу розташовані магазини, заклади харчування, зелені зони та дитячі майданчики. Ваші діти спокійно зможуть ходити до школи без супроводу дорослих та гратися на закритому подвір’ї.

03

Перевага 4. Доступне місто

Комплекс знаходиться у Дарницькому районі. 10 хвилин автівкою, або 15 хвилин громадським транспортом — метро Бориспільська зовсім поруч!

04

Перевага 5. Сучасний житловий комплекс

Комплекс будується за новими стандартами з використанням нових технологій та сучасних безпечних матеріалів. Квартира у Привітному кварталі гарантує оптимальні можливості для облаштування Вашої нової комфортної оселі.

05

Перевага 6. Свіже повітря

Будинки Привітного Кварталу – в найзеленішому районі Києва. Всього в 5 хвилинах від ЖК - парк Партизанської слави, ліс, мальовничий вид на який відкривається просто з твого вікна, а ще найчистіше озеро в Київській області! Можеш влаштувати пікнік з друзями на природі або просто почитати книгу на тихій галявині – комфорт, який дає життя в Привітному Кварталі.

06

Перевага 7. Престижний район

Найзеленішу частину Дарницького району все частіше обирають заможні та впливові кияни для облаштування своєї затишної оселі.

07

Перевага 8. Вдале розташування

Привітний Квартал розташований в Дарницькому районі, на вул. Харченка, 55. Сьогодні — це молодий район, який стрімко розвивається і має зручну транспортну розв’язку. Він віддалений від міської метушні, великих потоків і промислових підприємств, тому тут тихо і зелено, ніби за містом.

08

Перевага 9. Столичне життя

Привітний Квартал – сучасне доступне житло в столиці України! Місто можливостей, вогнів, музики та натхнення – стань його частиною вже сьогодні!

09