Купити | Welcome Home

Як купити квартиру
у будинку Welcome Home

Можна обрати на сайті, забронювати та приїхати вже для підписання документів. Або одразу їхати в офіс продажу, щоб разом з консультантом обрати квартиру… Чи навіть район.

Варіанти покупки

Ви можете одразу заплатити всю суму, взяти розстрочку на час будівництва чи кредит до 20 років. Обирайте найзручніший

Повна оплата вартості

Розстрочка від забудовника

Кредит від банку

Умови розстрочки

Перший внесок від 30% вартості квартири. Платежі обговорюються індивідуально, тому що термін розстрочки для кожного будинку різний – це дата його здачі в експлуатацію.

Умови кредитування

Кредити до 20 років з першим внеском від 20% вартості квартири. Детальніші умови дивіться в таблиці або уточнюйте у консультантів.

Детальніше про умови кредитування

Кредит від 0,01% на 20 років

Кредитні умови доступні для Welcome Home на Ревуцького, Стеценка та Садовій

Детальніше Показати меньше
Цільове спрямування кредиту На придбання житлової та нежитлової нерухомості на первинному ринку, реалізованих компанією «ФУНДАМЕНТ», на об'єктах будівництва акредитованих ПАТ «КБ «ГЛОБУС»
Суб'єкт кредитування Фізичні особи, які одержують доходи як наймані працівники або як пенсіонери (у т. ч. працюючі пенсіонери) та фізичні особи-підприємці, які отримують доходи від власного бізнесу, але кредитуються як фізичні особи. Позичальник і поручитель можуть бути зареєстровані в іншому регіоні, відмінному від регіону отримання кредиту
Строк кредитування Від 1 до 20 років
Валюта кредиту Гривня
Сума кредиту Від 10 000 до 2 000 000 гривень
Комісія за надання кредиту 1,5% від суми кредиту (без ПДВ, одноразово оплачується в день підписання кредитного договору за рахунок власних коштів Позичальника)
Власний внесок (мінімальний) Не менше 20% від договірної вартості нерухомості згідно інвестиційного договору (довідки, гарантійного листа, інформаційного листа від продавця нерухомості)
Максимальний розмір кредиту (відносно вартості застави) Не більше 80% від договірної вартості нерухомості згідно інвестиційного договору
Забезпечення Обов'язково фінансове доручення чоловіка/дружини - у разі, якщо Позичальник перебуває в шлюбі • Іпотека майнових прав на нерухоме майно згідно з інвестиційним договором, укладеним між Замовником/Забудовником (як майновим поручителем), Позичальником та Банком • Іпотека нерухомого майна, договір оформляється між Позичальником і Банком, після введення будинку в експлуатацію з одночасним оформленням договору купівлі-продажу квартири і разорванием договору іпотеки майнових прав на нерухоме майно
Страхування Обов'язковому страхуванню підлягають: Предмет іпотеки є нерухомість, придбана за рахунок позикових коштів (після оформлення свідоцтва на право власності)
Дострокове погашення кредиту Можливо без обмежень

Процентні ставки банку «Глобус», річних

На перший рікНа наступні рокиВласний внесок
0.01%21.9%Від 50%
3.9%21.9%Від 40%
6.5%21.9%Від 30%
7.6%21.9%Від 20%

Необхідні документи

Для оформлення договору вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код та, якщо ви в шлюбі, то згода чоловіка чи дружини.

Дізнайтесь більше

Дзвонiть: (044) 339 96 77

Пишіть: buy@welcome-home.com.ua

Замовити дзвінок Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Я погоджуюсь з умовами політики конфіденційності

Ви підписались

Ми будем надсилати вам цікаві новини про Welcome Home

Записатись на перегляд