житловий комплекс

LaLaLand

Перевага 1. Зручне розташування

Важливою перевагою є зручна транспортна розв’язка: всього 5 хв. на авто або 12 хв. на громадському транспорті до метро Академмістечко чи Сирець. Поряд зупинки громадського транспорту та проспект Академіка Палладіна, що дозволяє швидко дістатися основних вулиць Києва та виїхати за місто для відпочинку.

01

Перевага 2. Сучасні технології будівництва

Будинок побудований з залізобетонних панелей (160 мм) з утепленням пінополістерольними плитами ( 150мм).

02

Перевага 3. Рекреаційна зона поруч

Поряд знаходиться рекреаційна зона Пуща водиця з парками, озерами і велосипедними доріжками.

03

Перевага 4. Розвинена інфраструктура

У пішій доступності з комплексом знаходяться супермаркет Новус, Ашан, Епіцентр і також один з найбільших в Україні торгово-розважальних комплексів Lavina Mall. На 1-х поверхах окремих будинків будуть розташовані приміщення під офіси, аптеки, салони краси, тощо.

04

Перевага 5. Панорамні вікна

Планувальна композиція комплексу складається з двох 27 поверхових будинків, виконаних в сучасному стилі, з панорамними вікнами до підлоги.

05

Перевага 6. Комфорт та безпека

Територія охороняється та має цілодобовий відеонагляд.

06

Перевага 7. Енергоефективність

Сучасні квартири відрізняються своєю продуманістю, енергоефективністю та економічністю. Окремі теплові пункти, теплоізоляція будинків та лічильники збережуть Ваше тепло та дозволять раціонально використовувати теплові ресурси. А продумані інверсійні дахи будинків надають захист внутрішнім приміщенням від зовнішнього впливу.

07