житловий комплекс

Привітний квартал на Харченка, 55

Перевага 1. Екологічне середовище

Комплекс розташований у найчистішому районі Києва. Поряд знаходиться зелена лісова зона та велике чисте озеро. У Вас щодня є чудова нагода для сімейного відпочинку на природі. Всього в 10 хвилинах від комплексу ліс, в 18 хвилинах - парк Партизанської слави, а поряд найчистіше озеро Києва та Київській області! Ви можете влаштувати пікнік з друзями на природі або просто почитати книгу на тихій галявині – комфорт, який дає життя в Привітному Кварталі.

01

Перевага 2. Розкішні види з вікон

Насолоджуйтесь мальовничим видом, який відкривається з вікна Вашої квартири, адже поруч низькоповерхова забудова приватного сектору. Ліс та живописне озеро виглядає неперевершено як в день, так і вночі.

02

Перевага 3. Зручна інфраструктура

Комплекс знаходиться у Дарницькому районі у 15 хвилинах до метро Бориспільська, а до міста Бориспіль - 25 хвилин! Зручно, як не крути.Поблизу комплексу розташовані магазини, заклади харчування, освiти, спорту, зелені зони та дитячі майданчики. Ваші діти спокійно зможуть ходити до школи без супроводу дорослих та гратися на закритому подвір’ї.

03

Перевага 4. Сучасний житловий комплекс

Комплекс будується за новими стандартами з використанням нових технологій та сучасних безпечних матеріалів. Квартира у Привітному кварталі гарантує оптимальні можливості для облаштування Вашої нової комфортної оселі.

04

Перевага 5. Сімейна місцевість

Молодий район, який стрімко розвивається і має зручну транспортну розв’язку. Він відокремлений від міської метушні, великих потоків і промислових підприємств, тому тут тихо і зелено, ніби за містом.

05

Перевага 6. Енергоефективність

Сучасні квартири відрізняються своєю продуманістю, енергоефективністю та економічністю. Окремі теплові пункти, теплоізоляція будинків та лічильники збережуть Ваше тепло та дозволять раціонально використовувати теплові ресурси. А продумані інверсійні дахи будинків надають захист внутрішнім приміщенням від зовнішнього впливу.

06