Відтепер придбати житло стало ще доступніше! Акційна розстрочка на квартири в Welcome Home на Стеценка тепер із фіксацією ціни в національній валюті. Перший внесок від 50% та терміном виплати до кінця 2021 року. Квартири всього від 15900 грн/м2.

Розстрочка на довготривалий період – ідеальний варіант для тих, в кого є невеликі заощадження для першого внеску, та немає можливості виплачувати по 1000 доларів кожен місяць. З нашою розстрочкою на 3 роки, щомісячний платіж становитиме всього від 11000 грн, що невеликим більше від щомісячної оренди, але ви вже будете жити в своїй квартирі.

Ціна фіксована в гривні – гарантія стабільності. Ви завжди впевненні в тому, що незважаючи на економічну ситуацію вартість вашої квартири, та щомісячні платежі будуть незмінними. Беручи до уваги економічну ситуацію в країні, з впевненістю можна сказати, що за 3 роки вартість гривні буде падати, особливо в цьому році, коли на нас чекають президентські та парламентські вибори. А умови нашої розстрочки забезпечують стабільну вартість квартири впродовж всього періоду.

У продажу остання черга будівництва проекту, поспішай! Welcome Home на Стеценка це безпечна територія, власний дитячий садок, спортивні та дитячі майданчики, низькоповерхова забудова, затишні планування, розвинена інфраструктура, сучасні технології будівництва та матеріали.