Шановні інвестори та відвідувачі сайту!

З 08.02 відбудеться планове підвищення цін.
Встигніть придбати квартиру у житловому комплексі Lalaland до підвищення цін.

Переваги ЖК Lalaland:

1. Зручне розташування
Важливою перевагою є зручна транспортна розв’язка: всього 5 хв. на авто або 12 хв. на громадському транспорті до метро Академмістечко. Поряд зупинки громадського транспорту та проспект Академіка Палладіна, що дозволяє швидко дістатися основних вулиць Києва та виїхати за місто для відпочинку.

2. Рекреаційна зона поруч
Поряд знаходиться рекреаційна зона Пуща водиця з парками, озерами і велосипедними доріжками.

3. Розвинена інфраструктура
У пішій доступності з комплексом знаходяться супермаркет Новус, Ашан, Епіцентр і також один з найбільших в Україні торгово-розважальних комплексів Lavina Mall. На 1-х поверхах окремих будинків будуть розташовані приміщення під офіси, аптеки, салони краси, тощо.

4. Панорамні вікна
Планувальна композиція комплексу складається з двох будинків, виконаних в сучасному стилі, з панорамними вікнами до підлоги.

5. Комфорт та безпека
Територія охороняється та має цілодобовий відеонагляд.

6. Енергоефективність
Сучасні квартири відрізняються своєю продуманістю, енергоефективністю та економічністю. Окремі теплові пункти, теплоізоляція будинків та лічильники збережуть Ваше тепло та дозволять раціонально використовувати теплові ресурси. А продумані інверсійні дахи будинків надають захист внутрішнім приміщенням від зовнішнього впливу.

Звертайтесь до нашого відділу продажів.