Поспішайте! Акцію подовжено до 31 липня 2019 діє акційна розстрочка на квартири в Welcome Home Стеценка терміном до 60 місяців.

Відтепер придбати квартиру можна сплачуючи всього від 6000 гривень на місяць! Ми дбаємо про те, щоб стати власником омріяного житла стало ще доступніше та простіше, адже щомісячні платежі по розстрочці нижчі за сплату оренди за квартиру.

Для того, щоб отримати ключі від житла не потрібно збирати купу документів, достатньо завітати до відділу з паспортом та індивідуальним номером платника податків, підібрати зручне планування та зарезервувати його. Після чого призначити дату та час підписання всіх необхідних документів.

Welcome Home на Стецнка - сучасний комплекс на завершальній стадії будівництва, всього в 12 хвилинах від метро Академмістечко чи Сирець. Безпечна територія, власний дитячий садок, розвинена інфраструктура навкруги комплексу, зручна транспортна розв'язка, супермаркети та ТРЦ поруч.

Запрошуємо вас до відділу продажу Welcome Home на Стеценка за адресою: місто Київ, вулиця Стеценка 75. Поспішайте, пропозиція обмежена!